نمای هوایی شرکت پیلکاپلاست هراز

درباره ما

بهتر بشناسید، آگاهانه همکاری کنید.

تاریخچه
کــارخـــانه

صنایع پلاستیک پیلکا در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در شهرک صنعتی محمودآباد در زمینه‌ی تولید و چاپ ظروف بسته‌بندی صنایع غذایی با اخذ مجوزهای لازم و دریافت پروانه بهره‌برداری و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان آغاز نمود.

این شرکت در سال ۱۳۹۵ با ۲۰۰۰ متر سالن تولید مجزا در زمینه تولید و بسته‌بندی محصولات لبنی و نوشیدنی آغاز نمود و با فعالیت مستمر و تأمین نیاز مشتریان عزیز و با همت پرسنل مجرب و پرتلاش خود با برخورداری از آزمایشگاه مجهز و کنترل کیفی مستمر و با نصب و راه‌اندازی مجهزترین دستگاه‌های تولید توانست در سال ۱۳۹۹ فضای تولید را به بیش از ۸۰۰۰ متر افزایش دهد و سبد محصولات خود را تکمیل نماید.

در طرح توسعه شرکت در نظر داریم فضای تولیدی را با به‌روزترین ماشین‌آلات و بالا بردن سطح کنترل کیفیت به بیش از ۱۵۰۰۰ متر افزایش دهیم که با تکمیل سبد پلیمری سهم بالاتر از بازار داخلی کشور و همچنین صادرات داشته باشیم و بتوانیم نیازهای مصرف کننده را برطرف نمایید.

چشم انداز پیلکاپلاست

شرکت صنایع پلاستیک پیلکا در نظر دارد تا در سال‌های آتی با همت و تلاش شبانه‌روزی مدیران و پرسنل مجموعه، یکی از برندها در سطح خاورمیانه مبدل گردد و تمام همت خود را در جهت ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات به کار گیرد.

rocket_launch

فضای تولید

support_agent

منابع انسانی

support

دستگاه‌ها

design_services

لجستیک

thumb_up_off_alt

امکانات

addchart

نمایندگی

keyboard_arrow_up